Mano manymu, gyvenime svarbiausia yra santykiai. Santykiai su kolega, romantiniu partneriu, santykiai su tėčiu, mama, vaikais. O svarbiausia - santykis su savimi. Galiausiai, bet koks patiriamas jausmas yra santykio su kažkuo, kas svarbu, išgyvenimas. Žmogus, objektas ar net kitas jausmas tai bebūtų.

Visą gyvenimą bandome adaptuotis prie pasaulio, kuris nuolat kinta. Tampa sunku susivokti kas yra normalu, koks turėčiau būti sau ir kitiems. Ar turiu teisę norėti, jog kiti būtų kaip noriu aš?

Iškyla daugybė egzistencinių klausimų, kai tik pažvelgiame į save. To išvengti neįmanoma, ypač, kai esame šalia kito, kai norime kurti ryšį, be kurio neįsivaizduojamas gyvenimas.

Santykių tema viena įdomiausių mano tyrinėjimo sričių. Tiek koučinge, tiek gyvenime. Jaučiu, jog niekada iki galo neatsakysiu sau koks turi būti santykis su kitu, nežinau ar rasiu atsakymą apie santykį su savimi, bet niekada nesustosiu būti ieškojimo procese.

Jei ir Tau kyla tokių klausimų, kviečiu smalsiai patyrinėti juos pokalbyje ir, galbūt, rasti atsakymus, kaip gyventi šiandien.