Į sesiją atėjau išsibliaškiusi, nerami, atsinešiau chaosą. Buvo sunku nuosekliai ir aiškiai apibūdinti įvykius. Tačiau, kalbant kilo saugumo jausmas, kad galiu visu tuo chaosu pasidalinti, jautėsi palaikymas. Buvo duota erdvės išsikalbėti prieš stabtelint ties tam tikrais konkrečiais atvejais. Taip pat, į techninius nesklandumus (sesija vyko nuotoliniu būdu) buvo reaguota su humoru, net nespėjau susigėsti, kad jų tiek daug buvo iš mano pusės.

Asta

Buvo jauku, jaučiau saugią erdvę kalbėti, jaučiau dėmesingumą, rūpestį ir empatiškumą. Buvo laisvumo ir ramybės pojūtis. Taikliai užduodami klausimai, pastabumas detalėms ir nuoširdus gilinimasis į tai, ką pasakoju. Tylos pauzės laiku ir vietoje, per kurias paliekama erdvės ir laiko pamąstymams bei minčių susidėliojimui.

Eglė

Jautėsi jauki ir šilta atmosfera, buvo pakankamai saugu dalintis, jaučiausi girdima. Man patiko koučerio priimantis požiūris ir ramus kalbėjimas, mano būsenos priėmimas, spaudimo nedarymas. Gavau pagalbą rasti kryptį, kai atrodė, kad neturiu konkretaus lūkesčio sesijai. Taip pat, pasidalinimas panašia koučerio patirtimi atrodė labai tinkamai ir laiku- padėjo atviriau jaustis, įžvelgti alternatyvas.

Neringa

Pradžioje sesijos jaučiau jaudulį, jaudinaus pradėdama pokalbį, tačiau terapeuto dėka greitai nusiraminau, pasijaučiau saugi, priimta ir išklausyta. Man padėjo jo besąlygiškas priėmimas, leidimas būti “čia ir dabar”, įsiklausymas.

Indrė

Sesijoje jaučiausi saugi dalintis, jaučiau priemimą ir domejimąsį tuo ką kalbu. Man padejo užduodami, gan taiklūs, klausimai ar klausimai, apie kuriuos nebuvau pagalvojusi pati, taip pat klausymasis  manęs nepertraukiant.

Vaiva

Po konsultacijos su Andriumi net nusišypsojau. Andrius - puikus koučeris, įsigilina į esminę problemą ir ją padeda spręsti "čia ir dabar". Rekomenduoju Andriaus konsultacijas

Rūta

Dėkui Andriui už gilų ir šiltą pokalbį. Juk tai buvo tik pokalbis, bet taiklūs klausimai reikiamu metu man sudėliojo mintis ir davė aiškumo judėjimui į priekį.

Vaidas

Turėjau dvi sesijas su Andriumi. Po jų vis išsinešu lengvumą savyje - geras jausmas. Andrius pasirodė jautrus, geros širdies, atviras, atliepiantis, išklausantis ir netgi kai jau atrodo, kad pasimečiau pokalbyje, moka tiksliai užduoti klausimą ir sugrąžinti prie esmės. Beje pagarba Andriui ir visiems kitiems, kurie savanoriauja ir be jokio atlygio padeda kitiems Jaunimo linijoje. Ačiū, Andriau ir sėkmės kelyje

Ignas

Jo bandymas suprasti mane, geri klausimai, kurie privertė susimąstyti, sąsajų parodymas pakeitė mane iš liūdesio ir kaltės į palengvėjimą, džiaugsmą ir ramybę. Koučeris nebandė įpiršti savo teorijos, paaiškinančios mano patyrimą, tiesiog klausėsi ką aš kalbėjau, nebandė pertraukt.

Gintautė

Aš jaučiausi atsipalaidavusi, rami, bet ir susimąsčiusi, bandanti įsiklausyti į save. Jauki atmosfera skatino atsiverti, gilintis į save. Iš Andriaus jaučiau įdėmų įsiklausymą į mane, jaučiau jo bandymus suprasti ir empatiškai atliepti. Atviri ir, kartais net provokuojantys klausimai padėjo man stipriai nerti į savipažinimo gelmes. Tikslingi pastebėjimai, įdėmus klausymasis, pasitikslinimai, tylos sukūrimas ir leidimas man joje pabūti, neskubėti.

Ema

Andrius leido tiek išsikalbėti, tiek išjausti, neskubino, labai prisiderino prie mano tempo ir energetikos. Jaučiau priėmimą ir saugumą dalintis. Klausimai buvo natūralūs, o keli jų ir netikėti, bet jie padėjo pamatyti kitą situacijos atspalvį bei nesunkiai prieiti prie sprendimo.

Audra

Nagrinėjome man labai svarbų klausimą, tokį sakykime "klampų". Buvau jau nemažai pati ties juo dirbusi tad nežinojau ar be galimybės išsikalbėti ir būti išklausytai dar kažko naujo atrasiu. Tačiau Tavo užduoti klausimai nuvedė prie netikėtų sąsajų. O per jas pamačiau kaip man pakeisti savo požiūrį į esamą situaciją. Taip pat iškilo mano pačios turimi resursai, patirtis, kuriais galiu pasinaudoti. Jeigu vėl būčiau viena pati sėdusi prie šio klausimo, kad ir keletui valandų, tai manau, būčiau baigusi su maždaug tokiomis pačiomis išvadomis. Dar kartą įsitikinau, kad kito žmogaus pagalba, netikėti klausimai gali turėti ypatingą ir didelę vertę, tokią, kurią žodžiais net sunku nusakyti. Tad ačiū Tau, Andriau, už šią sesiją!

Indrė

Andriaus užduoti itin taiklūs klausimai padėjo iš šalies pasižiūrėti į savo būseną ir, tarsi, įvertinti ją kitomis akimis bei geriau suprasti, kodel jaučiuosi būtent taip. Po mūsų pokalbio tapo lengviau, jaučiausi išklausyta ir suprasta bei išsinešiau daug šviesesnę nuotaiką.

Birutė